Forum East Academy Strona Główna East Academy
Akademia dla wszystkich
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szukam czegoś na prezent
Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum East Academy Strona Główna -> Ulica sklepowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nelnel3



Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 13:17    Temat postu: Szukam czegoś na prezent Odpowiedz z cytatem

Hejka wszystkim . Czy macie może wprawę w robieniu wyjątkowych prezentów? Czy moglibyście mi coś w tym problemie poradzić? W Necie trafiłem ostatnio na sukienki dziewczęce sklep internetowy. Myślicie, że będzie to właściwa inwestycja?
_________________
To tutaj pożegnałem ciebie i nadzieję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lip 06, 2018 13:17    Temat postu:

Powrót do góry
Carmel89



Dołączył: 11 Paź 2018
Posty: 191

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że tak. A co powiesz na kosmetyki marki Golden Rose https://malahit.pl/?s=golden+rose&post_type=product ? Bo właśnie szukam czegoś na prezent dla mojej siostry i nie wiem na co się zdeycydować. Koleżanka mówiłam mi, że na stronie malahit.pl można spotkać się z przeceną na nie o 20%. Także tym bardziej chyba warto byłoby skusić się przykładowo na dobrą szminkę, która kosztuje 7,12 zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jules



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 17

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sukienki dla małych dziewczynek nadają się tylko dla małych dziewczynek, reszcie populacji się nie przyda. Dodatkowo przy prezentach ciężko mówić o jakiejkolwiek inwestycji.
_____________________________
skarga na czynności komornika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natan



Dołączył: 21 Gru 2017
Posty: 14

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpal neta i masz co tylko dusza zapragnie. Radzę też ubezpieczyć wszystkie transakcje internetowe. Ja to zrobiłem w banku Raiffeisen bo tak się składa że tam te mam konto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fangros



Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 39

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zapytać kogoś z rodziny, jaki ma rodzaj cery i kupić zestaw pielęgnacyjny Calluna Medica. Te ekskluzywne kosmetyki są lubiane nawet przez celebrytki takie jak Sylwia Bomba. Też się pokusiłam i wybrałam dla siebie naturalny krem głęboko nawilżający i odżywczy oraz maseczkę odżywczo-nawilżająca Polska. Zawarte w nich składniki tak wspaniale wpływają na skórę, że dziewczyna na pewno będzie zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grubcio



Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze, ale to zawsze mam problem z znalezieniem prezentu dla kogoś z moich bliskich. Niby jest ogromny wybór na rynku rzeczy, ale ciężko jest trafić w gusta najbliższych.
_________________
Kuszą Cię panele fotowoltaiczne białystok
? Zapraszamy po nowoczesne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kostka



Dołączył: 25 Sty 2019
Posty: 26

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze staram się kupować na prezent coś praktycznego, co może się przydać Smile Dla męża kupiłam na przykład ostatnio wideorejestrator do samochodu na stronie https://smartcams.pl/83-wideorejestratory. Z tego co zauważyłam, to takie gadżety stały się ostatnio bardzo popularne, a jeszcze takiego nie miał Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomasz32



Dołączył: 21 Paź 2019
Posty: 31

PostWysłany: Wto Paź 29, 2019 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam jeśli chodzi o prezent polecałabym buty .Zawsze na topie idealny prezent dla mamy cioci czy siostry.Sklep posiada dużą gamę modeli a przy okazji w obniżonych cenach https://www.czasnabuty.pl/tra-pol-1284903861-jesien-zima.html
_________________
BBCode: TAK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barbas



Dołączył: 19 Sty 2019
Posty: 15

PostWysłany: Wto Cze 16, 2020 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślicie, że woda kolońska byłaby dobrym prezentem dla chłopaka? Używa wody toaletowej, a ja chciałabym mu kupić jeden z tych kosmetyków https://www.perfumesco.pl/wody-kolonskie-meskie . Stosuje się je z reguły zaraz po goleniu i nie są aż tak intensywne jak perfumy. Nie wiem tylko jaki zapach by pasował dla 25-letniego mężczyzny. Może byście mi podpowiedzieli w tym temacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TigerBonzo



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 320

PostWysłany: Pon Cze 29, 2020 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dobra woda kolońska musi kosztować. Wówczas jej jakość będzie taka, jaka ma być!
__________________________
Kosmetologia - tematy prac licencjackich[/list]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomasz32



Dołączył: 21 Paź 2019
Posty: 31

PostWysłany: Sob Paź 17, 2020 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój brat ma zaniedługo urodziny i chciałam mu podarować w prezencie laptopa . Fajny model znalazłam w tym sklepie tutaj https://itnes.pl/ . To model Laptop HP ProBook 430 G7 8VT45EA. W notebooku producent zainstalował 4-rdzeniowy układ CPU i5-10210U z popularnej rodziny procesorów Intel Core i5 1
_________________
BBCode: TAK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmatek



Dołączył: 24 Sie 2019
Posty: 326

PostWysłany: Pon Lis 02, 2020 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla kobiet są prezenty, które zawsze się sprawdzą: perfumy i biżuteria! Dlatego teraz sam przeglądam różne oferty np. https://www.manoki.pl/wiszace-kolczyki-damskie-azurowe-z-motylkami-kolor-srebrny,t7634.html żeby wybrać kolczyki dla mojej ukochanej. Być może jest tu ktoś kto zna się bardziej ode mnie i może mi podpowiedzieć czym kierować się przy wyborze? Co jest teraz najbardziej modne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomasz32



Dołączył: 21 Paź 2019
Posty: 31

PostWysłany: Sob Sty 16, 2021 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama miała ostatnio urodziny i postanowiłam że podaruje jej w prezencie markowe okulary korekcyjne tutaj https://domowniczy.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=3011&p=25372#p25372 . Model ten jest subtelny i pasuje do każdej kobiety w podeszłym wieku.
_________________
BBCode: TAK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomasz32



Dołączył: 21 Paź 2019
Posty: 31

PostWysłany: Nie Sty 17, 2021 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio szukałam coś fajnego na prezent dla mojej siostry i znalazłam supermodne okulary przeciwsłoneczne tutaj https://iokulary.pl/product-pol-48184-Okulary-Przeciwsloneczne-Dior-ANDIOR-ID-3YG-86.html . Model ten jest fantastyczny ze wzgledu na kształt oprawek.
_________________
BBCode: TAK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama



Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1901

PostWysłany: Sob Lut 20, 2021 23:38    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :


_________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Ceny akcji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Lut 20, 2021 23:38    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum East Academy Strona Główna -> Ulica sklepowa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 1 z 19
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

East Academy  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group